Cellofoam Biberach uruchamia nowe biuro sprzedaży we Francji

Zlokalizowana w Biberach firma Cellofoam GmbH & Co. KG, specjalista w dziedzinie akustyki, kontynuuje zwiększanie swojej międzynarodowej obecności: 1 stycznia 2019 r. uruchomiono nowe biuro sprzedaży firmy Cellofoam we Francji.

“Utworzenie naszego nowego biura sprzedaży w Orvault to kolejny krok w naszych międzynarodowych planach ekspansji", wyjaśnia Jörg Roellinghoff, dyrektor generalny Cellofoam GmbH & Co. KG. "Biuro pozwoli zapewnić naszym klientom lokalne wsparcie w rozwiązywaniu problemów związanych z hałasem i bezpośrednio zaoferować cały nasz asortyment, rozwiązania i ofertę usług, począwszy od produktów akustycznych, części z termoformowanych włóknin, materiałów tłumiących drgania, uszczelek i taśm samoprzylepnych aż do pomiarów akustycznych i konsultacji."

Nowe biuro w Orvault zarządzane będzie przez Pana Yves Desdouets. Urodzony we Francji, Specjalista ds. Sprzedaży, z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie kontroli hałasu, dodatkowo już od dwóch i pół roku aktywnie działąjący we Francji w firmie Cellofoam.

Jesteś tutaj: O firmie Aktualności