Aktualności

Wpływ COVID-19 na łańcuch dostaw

Jak zauważyliście na podstawie publikacji w mediach klasycznych i internetowych, pandemia COVID-19 i powiązane z nią działania, mają coraz większy wpływ na społeczeństwo, wpływając nie tylko na życie publiczne, ale prawie na wszystkie firmy. »

New Cello® S400 seat upholstery non-woven

New Cello® S400 seat upholstery non-woven used in bus lines of EvoBus GmbH
Cello® S400 increases fire safety in buses
»

Firma Cellofoam zakłada w Chinach spółkę joint venture w celu uruchomienia lokalnej produkcji produktów ograniczających hałas w: autobusach, pojazdach szynowych i zastosowaniach przemysłowych.

Zlokalizowana w Biberach firma Cellofoam GmbH & Co. KG, specjalista w dziedzinie akustyki, może teraz produkować swoje wysokiej jakości produkty również w Chinach. Otwarcie czwartego zakładu produkcyjnego - oprócz tych w Niemczech, Turcji i Czechach - jest kolejnym kamieniem milowym w planach... »

Cellofoam Biberach uruchamia nowe biuro sprzedaży we Francji

Zlokalizowana w Biberach firma Cellofoam GmbH & Co. KG, specjalista w dziedzinie akustyki, kontynuuje zwiększanie swojej międzynarodowej obecności: 1 stycznia 2019 r. uruchomiono nowe biuro sprzedaży firmy Cellofoam we Francji. »

Panele grzewcze CELLOFOAM: elementy wewnętrzne emitujące ciepło ze zintegrowanym materiałem zmiennofazowym

Dzięki warstwie zintegrowanego materiału zmiennofazowego (PCM) panele grzewcze CELLOFOAM są w stanie przechowywać a następnie stopniowo uwalniać energię cieplną. Używane jako modułowy system elementów wykańczających wnętrza, optymalnie uzupełniają konwencjonalne systemy ogrzewania pojazdów. PCM może... »

Taśmy klejące testowane z powodzeniem pod kątem zgodności z normą EN 45545-2

Nasze taśmy samoprzylepne Cello® ALU-01 i Cello® ALU-04 spełniają wymagania R1, R7 i R17, HL 3 zgodnie z normą europejską EN 45545-2 "Testy palnościowe materiałów i komponentów do pociągów". »

Volvo Bussar AB, Gothenburg odwiedza Cellofoam

Pod koniec 2017, Cellofoam powitał  gości VIP w głównej siedzibie w Biberach: menadżerów z szwedzkiej fabryki autobusów Volvo Bussar AG, Gothenburg. Celem wizyty było wzmocnienie relacji biznesowych i omówienie przyszłych projektów. »

Najnowsze materiały wygłuszające i izolacyjne - sprawdzone wg norm bezpieczeństwa przeciwpożarowego dla autobusów i pojazdów szynowych

W szczególności ochrona przeciwpożarowa była i jest głównym tematem bezpieczeństwa pasażerów, a w przyszłości będzie się kładło na nią jeszcze większy nacisk ze względu na rosnące liczby pasażerów. Rozwój e-mobilności i autonomicznej jazdy sprawia, że poza ochroną przeciwpożarową pojawiają się ... »

Tłumik rurowy Cello - nasz najnowszy produkt

Czy przeszkadzają Państwu odgłosy wydobywające się z wylotu instalacji powietrza albo pompy ciepła? Rozwiązaniem tego problemu jest nasz nowy tłumik rurowy  Cello® RSD. Tłumik skutecznie redukuje obciążenie hałasem generowanym przez wyloty powietrza systemów wentylacji i napowietrzania.  »
Jesteś tutaj: O firmie Aktualności