Firma Cellofoam zakłada w Chinach spółkę joint venture w celu uruchomienia lokalnej produkcji produktów ograniczających hałas w: autobusach, pojazdach szynowych i zastosowaniach przemysłowych.

Zlokalizowana w Biberach firma Cellofoam GmbH & Co. KG, specjalista w dziedzinie akustyki, może teraz produkować swoje wysokiej jakości produkty również w Chinach. Otwarcie czwartego zakładu produkcyjnego - oprócz tych w Niemczech, Turcji i Czechach - jest kolejnym kamieniem milowym w planach ekspansji międzynarodowej firmy.

Nowy zakład produkcyjny o powierzchni 4000 m² znajduje się w Lianyungang, w prowincji Jiangsu, we wschodnich Chinach. Kierownik ds. Sprzedaży w Cellofoam, Pan Jürgen Grimmeißen, który towarzyszył założeniu Joint Venture wyjaśnia, że ten projekt jest doskonałym krokiem strategicznym, umożliwiającym firmie Cellofoam bardziej efektywną obsługę klientów z Azji: "Chiny są ważnym regionem wzrostu dla firmy Cellofoam, a nasza lokalna obecność otworzy przed nami nowe możliwości "

W Chinach firma Cellofoam zamierza produkować różne materiały ograniczające hałas, głównie do użytku w sektorze transportowym, np. w autobusach i pojazdach szynowych. "Nasz zakład w Lianyungang umożliwi nam bezpośrednio dostarczenie na chiński rynek produktów ograniczających hałas o jakości "wyprodukowano w Niemczech" - bez konieczności wysyłania ich na drugą stronę globu - mówi Jürgen Grimmeißen.

Jesteś tutaj: O firmie Aktualności